چگونه تبلیغات قسمت کیبورد گوشی اچ تی سی را حذف کنیم؟

[ad_1]

قبول دارید که تبلیغات وقتی از حدی بالاتر برود آزار دهنده خواهد شد؟ بین تمام فیلم ها و برنامه های تلویزیونی ، بنرها ، سایت ها و … تبلیغات موج میزنند و دیدن همین حد تبلیغ کافی‌ست! در این میان HTC نیز از قافله عقب نمانده و در بروزرسانی آخر خود برای صفحه کلید  Touchpal در برخی از تلفن های هوشمندش مانند HTC 10 ، امکان نمایش تبلیغات در بالای صفحه کلید را اضافه کرده است.

زمانی که آنلاین باشید ، تبلیغات را در این قسمت مشاهده می‌کنید و البته بسیاری از ما ممکن است از دیدن آنها احساس خوبی نداشته باشیم :-/

صفحه کلید  Touchpal به صورت پیش فرض بر روی برخی از گوشی های HTC نصب شده واین صفحه کلید همچنین بر روی Yoga Book لنوو نسخه اندروید نیز نصب است.

البته این امکان نیز وجود دارد که بروزرسانی جدید Touchpal را غیر فعال کنید و این بدان معناست که باید با نسخه قدیمی صفحه کلید  و مشکلات آن دست و پنجه نرم کنید. اما اگر مایل به دیدن تبلیغات پشت سر هم در صفحه نمایش هنگام تایپ کردن پیام نیستید به شما توصیه می‌کنیم مراحل زیر را انجام دهید:

غیرفعال کردن Touchpal

  1. وارد Setting شده و App Setting را پیدا کنید.
  2. به انتهای لیست رفته، Touchpal را پیدا کرده و وارد جزئیات برنامه شوید.
  3. از آنجا که این برنامه داخلی است امکان حذف آن وجود ندارد. به جای آن گزینه Uninstall Update را مشاهده می‌کنید. آن را انتخاب کرده، در هشدار ظاهر شده ، Accept را انتخاب کنید.

بروزرسانی غیرفعال شد. خوشبختانه نصب صفحه کلید های دیگر مانند Gboard گوگل بسیار آسان است و به راحتی می‌توانید آن را دریافت و نصب کنید.

منبع : slashgear

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *